İptal ve İade Bilgileri

Olea Vera Ürün İptal Şartları

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için info@oleavera.com adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler e-postanız ulaştığı anda başlatılacaktır.

İade ve Değişim Şartları:

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa ya da ürün sitede gösterilenden farklı bir ürün çıkarsa aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade ya da değişim yapabilirsiniz.

Değişim ve iade işlemlerinde üründeki problem müşteri kaynaklı ise kargo masrafları müşteri tarafından, ürünün kendisinden ya da firmamız kaynaklı bir sorun ise kargo masrafları firmamızca karşılanacaktır.

İnternet sitemizden satın aldığınız ürünlerin mağazalarımızda sadece değişimi yapılmaktadır. İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir. İade işlemlerinde varsa hediye çeki tutarı düşülüp kalan tutar iade edilmektedir.

Değişim için göndereceğiniz ürünü teslim aldıktan sonra en geç 14 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

İade Şartları:

  • Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, bilgi kartı, etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
  • Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
  • Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı ve bununla birlikte üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır

Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

Fidanlık Mah. Sakarya Cad. No:42/C Çankaya Ankara

www.oleavera.com sitesinden almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde almış olduğunuz ürünü, ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir. Mağazalarımızdan iade işlemi yapılmamaktadır.

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürün www.oleavera.com’a ulaştığı andan itibaren, ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 14 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız takdirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 14 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili banka kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte  info@oleavera.com‘nın herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise info@oleavera.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Alışveriş Sepetiniz

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aranacak kelimeyi girin ve enter tuşuna basın